- Komerční sdělení-podnikatel

Jak založit živnost

Založení živnosti je otázkou jednoho, maximálně dvou dní. Stačí...

Šroubové kompresory: Moderní technologie pro lepší výkon a úsporu nákladů

Šroubové kompresory mají perfektní využití zejména v profesionálním průmyslu. Nabízí...

Krvavá magie

Krvavá magie vyvolává nejrůznější gotické představy. Už samotné slovo...

Tyrkysová firma vám dá při práci veškerou svobodu, kterou chcete.

Představte si, že nemáte stanovenou pracovní dobu. Že pracujete,...

Překvapení na začátek prázdnin

Znáte to. Občas se z rodinného výletu začne postupně...

Darujte své mámě krásný Den matek

Jsou nejvzácnějšími osobami v našich životech, tak jim dělejme radost každý den a 11. května ještě více.

Ach, ty naše mámy. Většina z nás musí uznat, že se pěkně nadřeli, než jsme opustili společné teplé rodinné hnízdečko. Některé se s námi trápí dosud. Proto si alespoň čas od času zaslouží od nás projev díků a opětované lásky, kterou nám celý život dávají.

Jejich svátek není třeba ignorovat jen proto, že je zapsán v kalendáři a komerce jej využívá ve svůj prospěch. No a co? Ano, mámy si musíme vážit každý den a 11. května toho vzácného vztahu oslavit.

Pokud ho už slavíte 25. rok a nápady na dárky se vám jaksi utrácejí, poradíme vám, vše je o originalitě.

Květy a kartička s přáním
Květy jsou sice starou klasikou, ale zaručeně vám zajistí u mámy plusové body. Nimi nikdy nic nezkazíte. K ženám květiny prostě patří. Postarejte se však o to, aby kytice měla styl, byla jemná a něžná, jako vaše máma. A k ní připojte i kartičku s přáním.

Na tomto místě ať zapracuje vaše básnické střevo – trochu lásky, humoru, mírné melancholie a vzpomínek vaši mámu dojme.

Vlastní výroba se cení více
Originální dárek kupovaný s láskou vždy potěší. Ale pokuste se letos mámě něco vyrobit.

Dnes už jsou výtvarné pomůcky snadno dostupné a postupy na vše naleznete na internetu. Oceněna bude zejména vaše snaha. Výtvor esteticky ani prakticky tak dokonalý být nemusí.

Zahrajte si opět na malé dítě a něco hezkého jí vyrobte. Například mýdélko v její oblíbené vůni a barvě, knížku s básničkami, sošku či šperk.

Dárková poukázka
Je to jednoduchý a praktický dárek. Pokud je vaše máma složitá osobnost a vy nikdy nevíte, co by se jí opravdu líbilo, jděte na to lišácky.

Zakupte její dárkový poukaz na knihy, oblečení, kosmetiku nebo wellness služby. A ona si už vybere. Takto budete spokojeny i vy i vaše máma.

Kupony netradičně
Mluvili jsme o dárkových poukazech, díky kterým využijí vaše mámě služby profesionálů. Někdy jim však lépe padne, pokud si na ně my sami uděláme čas, pomůžeme jim v domácnosti, uklidíme, navaříme ao vše se postaráme.

Vytvořte pro mámu vlastnoručně vypsány a vyrobené kupony na „služby“, které jí můžete poskytnout. Darujte jí sadu kuponů na snídani, oběd a večeři během dne, výlet na vybrané místo, úklid domu, okopání zahrádky, asistenci při všech činnostech dle výběru mámy během víkendu a podobně.

Jednoduše, dopřejte jí chvíli odpočinku, kdy bude moci všechno nechat na vás a relaxovat.

Čemu se při shánění dárku vyhnout
Zapomeňte na otřepaný kýč a zdaleka obcházejte předměty obrendované nápisy jako „Miluji moji maminku“, „Nejlepší máma na světě“, „Milované mamince“ a podobně.

To, že ji máte rádi, jí řekněte, ukažte jí, že na ni myslíte a výběru dárku věnujete víc než jen obědovou přestávku v pátek nebo výběh do supermarketu v neděli dopoledne.

- Komerční sdělení-udalosti