- Komerční sdělení-podnikatel

Jak založit živnost

Založení živnosti je otázkou jednoho, maximálně dvou dní. Stačí...

Šroubové kompresory: Moderní technologie pro lepší výkon a úsporu nákladů

Šroubové kompresory mají perfektní využití zejména v profesionálním průmyslu. Nabízí...

Krvavá magie

Krvavá magie vyvolává nejrůznější gotické představy. Už samotné slovo...

Tyrkysová firma vám dá při práci veškerou svobodu, kterou chcete.

Představte si, že nemáte stanovenou pracovní dobu. Že pracujete,...

Překvapení na začátek prázdnin

Znáte to. Občas se z rodinného výletu začne postupně...

Krvavá magie

Krvavá magie vyvolává nejrůznější gotické představy. Už samotné slovo „krev“ přitahuje pozornost. Když se spojí se slovy jako „magie“, „rituál“, „kouzlo“ nebo „obřad“, jako první se nám vybaví lidské oběti na kamenném oltáři, z něhož kape temně rudá barva, a další obrazy, které vypadají jako z hororu.

Jako obvykle je tato fikce mnohem temnější a více vzrušující než skutečnost. Ano, krev může být nebezpečná – a to jak magicky, tak i všedně. Ale oheň může být také nebezpečný, a přesto by nikoho nenapadlo říkat vám, abyste ho nepoužívali k přípravě jídla. Jen se ho musíte naučit používat bezpečně a správně.

Pravdou je, že magie krve může být docela účinná, pokud víte, co děláte. Strach a úcta ke krvi sahá až k našim nejstarším lidským předkům. Krev je spojena s tak mocnými pojmy, že někteří lidé nesnesou pohled na ni a mohli by omdlít, kdyby jim jí bylo předloženo příliš mnoho.

Zajímají Vás také zvířata nebo umění či móda? Pak Vás zveme na náš blog, kde o těchto věcech píšeme zajímavé články. Ale také i o jiných zajímavých tématech. 

Například špercích, drahých kamenech, přírodě, slavných lidech, či o různých jevech co ovlivňují člověka v jeho životě.

Mrkněte se na naše články, kde se například dočtete zajímavosti o slavných malířích a malířkách, jako je například nizozemští umělci Rembrandt a Vincent van Gogh nebo mexická malířka Frida Kahlo.

- Komerční sdělení-udalosti