- Komerční sdělení-podnikatel

Jak založit živnost

Založení živnosti je otázkou jednoho, maximálně dvou dní. Stačí...

Šroubové kompresory: Moderní technologie pro lepší výkon a úsporu nákladů

Šroubové kompresory mají perfektní využití zejména v profesionálním průmyslu. Nabízí...

Krvavá magie

Krvavá magie vyvolává nejrůznější gotické představy. Už samotné slovo...

Tyrkysová firma vám dá při práci veškerou svobodu, kterou chcete.

Představte si, že nemáte stanovenou pracovní dobu. Že pracujete,...

Překvapení na začátek prázdnin

Znáte to. Občas se z rodinného výletu začne postupně...

Takhle vypadá novodobý luxus? Seznamte se s vznášejícím se podmořským koníkem z Arabského zálivu

Dubaj si připisuje na své triko další unikátní projekt a prvenství. Tentokrát překvapil svět podmořským obytným projektem, který má světové ambice.

I svět nadstandardu a luxusu zná inovace

Projekt, který mohl vzniknout pouze v arabském emirátu – tentokrát v Dubaji, inspiruje novým podmořským pohledem na svět luxusních a nadstandardních nemovitostí. The Floating Seahorse ( V překladu Vznášející se mořský koník) představuje podmořský příbytek, který je ve skutečnosti člun bez pohonu. Společnost Kleindienst Group, která má projekt na svědomí, dává do pozornosti realizaci až 42 příbytků v Dubaji. Představitelé věří, že koncept může být realizován iv jiných světových destinacích.

Luxusní podmořský koník je rozdělen na 3 části: nadmořskou část, část na hladině vody a podmořskou část. Ložnici a koupelnu situovali v podmořské části. Na úrovni mořské hladiny najdeme v příbytku kuchyň s jídelnou a obývací pokoj, který svůj komfort bude poskytovat iv exteriéru na úrovni terasy. Poslední třetí část, která se nachází nejvýše disponuje například mini-barem, kuchyňským pultem. Nechybí ani jacuzzi. Palubu lze transformovat také na zimní zahradu.

Název projektu, v překladu vznášející se mořský koník, vychází z konceptu, který navazuje na aktuální umístění projektu v oblasti Arabského zálivu. Podle slov CEO jedné z nejznámějších a největších developerských společností, které operují na území Dubaje – Kleindienst Group, má společnost v plánu postavit pod příbytky umělý korálový útes, ve kterém najde klidné místo pro život i tento ohrožený druh a obyvatelé obytných člunů krásný a jedinečný výhled na podmořské panorama.

„Věříme, že projekt nastolí nový rozměr pro nadstandardní životní styl díky inovaci, současnému designu a samotné myšlence podmořského bydlení.“

Výkonný ředitel společnosti Kleindienst Group, Josef Kleindienst uvádí i to, že už od spuštění projektu se setkali nejen s místními, ale také regionálními a mezinárodními požadavky na projekt.

- Komerční sdělení-udalosti