- Komerční sdělení-podnikatel

Jak založit živnost

Založení živnosti je otázkou jednoho, maximálně dvou dní. Stačí...

Šroubové kompresory: Moderní technologie pro lepší výkon a úsporu nákladů

Šroubové kompresory mají perfektní využití zejména v profesionálním průmyslu. Nabízí...

Krvavá magie

Krvavá magie vyvolává nejrůznější gotické představy. Už samotné slovo...

Tyrkysová firma vám dá při práci veškerou svobodu, kterou chcete.

Představte si, že nemáte stanovenou pracovní dobu. Že pracujete,...

Překvapení na začátek prázdnin

Znáte to. Občas se z rodinného výletu začne postupně...

Takhle vypadá skutečný ráj na zemi!

Takto si představujeme naši vysněnou dovolenou. Hotel snů na jednom z nejkrásnějších míst na světě. Na malém řeckém ostrově Santorini, který je proslaven svými bílými domky, modrými střechami a nejkrásnějším západem slunce na světě, který zařazujeme do sekce – musíte vidět! Vítejte v Astarte Suites.

Snídaně s výhledem na moře, vůně grilovaného masíčka, chutné řecké tzatziki a pelendrekové ouzo. Jacuzzi přímo ve vašem pokoji, ze kterého můžete sledovat nejkrásnější západ slunce na světě. Romantika jako stvořená pro svatební cestu. Týden v takovém luxusu by vás vyšel minimálně tolik, co celá svatba. Ale stálo by to za to. Podívejte se sami!

Hotel je postaven na jednom ze skalnatých útesů ostrova a právě proto je výjimečným místem. Bazén je umístěn tak, abyste se mohli kochat dokonalým výhledem na moře a protilehlé městečko Oia. Přestože nepatří mezi největší hotely, je jedním z těch, ve kterých vás čeká soukromí, relax a klid. Tak, jak to na dovolené má být.

Průzračná voda Egejského moře vás přinutí postavit se na nohy a prozkoumat i okolní pláže. Nebo alespoň sednout si na okraj bazénu a sledovat tyrkysovou vodu, která omývá útesy. Vždyť kdo by se z takového luxusu i pohnul!

- Komerční sdělení-udalosti