- Komerční sdělení-podnikatel

Jak založit živnost

Založení živnosti je otázkou jednoho, maximálně dvou dní. Stačí...

Šroubové kompresory: Moderní technologie pro lepší výkon a úsporu nákladů

Šroubové kompresory mají perfektní využití zejména v profesionálním průmyslu. Nabízí...

Krvavá magie

Krvavá magie vyvolává nejrůznější gotické představy. Už samotné slovo...

Tyrkysová firma vám dá při práci veškerou svobodu, kterou chcete.

Představte si, že nemáte stanovenou pracovní dobu. Že pracujete,...

Překvapení na začátek prázdnin

Znáte to. Občas se z rodinného výletu začne postupně...

To jste ještě neviděli! Žirafy natahují krky do oken luxusního hotelu.

Safari na vlastní kůži? To se jen tak často nevidí! V Africe je to realita. The Saffari Collection v Keni nabízí svým návštěvníkům opravdu netradiční zážitek. Můžete nakrmit žirafy přímo z okna vašeho pokoje či sledovat slony koupající se v řece přímo z bazénu. A při pohledu na jaguára, projíždějícího vedle vašeho vozu, se možná trochu zapotíte. Ale nebojte se, nerozpálí vás strach, ale horké africké slunce.

Africký komplex The Saffari Collection se rozprostírá nedaleko jednoho z nejlidnatějších měst Afriky – Nairobi. Zajímavé zážitky přímo v centru divokého safari můžete zažít ve 4 částech originálního komplexu. Projekt nabírá na popularitě a byl zvolen čtenáři populárního světového magazínu Travel & Leisure’s (cestování a volný čas) za nejlepší africký hotel. To vše díky osobitému přístupu, rodinné atmosféře a silným etickým principům, které jsou filozofií pracovníků hotelu.

Giraffe Manor
A to doslova! Rodinný hotel, který byl postaven v roce 1930, zachován v původním stylu připomínajícím příchod Evropanů do Afriky, vám nabídne netradiční zážitek. Vrcholem každého pobytu v hotelu je krmení žiraf, které vám budou jíst přímo z vaší ruky. A vy přitom můžete být stále v bezpečí pokoje.

Sala’s Camp
Stanový tábor v centru divokého safari, který v sobě spojuje tradici s pohodlím nabízejícím intimitu a luxus. Jen 7 stanových pokojů se proslavilo tím, že přímo z pohodlí pokoje můžete sledovat volně žijící zvířata. Autenticita Afriky je posílena gastronomickými zážitky a večerním posezením u táboráku pod jasnou oblohou plnou hvězd.

Sasaab
Na skalnatém hřebeni nad břehem mohutné africké řeky Ewaso Nyiro, se rozprostírá jediný domek v širokém okolí, který svým návštěvníkům nabízí přímý kontakt s přírodou. Otevřený prostor s bazénem nabízí výhled přímo na slony, které se chodí koupat do blízké řeky.

Solio Lodge
Slaměné chalupy, které na první pohled připomínají domy domorodců, ve skutečnosti v sobě ukrývají luxusní království s obrovskými krby. Malé penziony skryté v údolí mezi vznešenými svahy Mount Kenya a vrcholky pohoří Aberdare jsou jediným ubytovacím zařízením v okruhu nejbližších 45 000 akrů. A panoramatický výhled vám nabízí zebří pastviny jako na dlani. Full HD živě!

- Komerční sdělení-udalosti